Header image

ESME s.r.o.-Estetická medicína a chirurgie ruky

Vaše cesta ke zdraví a kráse

 
line decor
  
line decor
 
 
 
 

 
 

Masáž obličeje a dekoltu

Podle průzkumů, které provedli psychologové v Kanadě, s věkem stres u lidí sílí a to hlavně u osob v důchodovém věku.  Ne nadarmo se říká, že vrásky vznikají ze stresu. Masáží obličeje, která má blahodárné a maximální relaxační účinky, působíme především na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k velkému množství nervových receptorů na obličeji, ovlivňuje masáž obličeje jak nervový systém, tak i celé tělo.
Masáží obličeje pomáháme oddálit celkový proces stárnutí, zlepšujeme krevní oběh, eliminujeme stres a oddálí celkový proces stárnutí zjemněním vrásek  obličeje.

Pro zvýšení účinnosti obličejových  masáží užíváme vysoce kvalitní bio- oleje, které mají pozitivní účinky na pleť.
Masáž obličeje je vhodná pro ženy i muže.

Oleje pro masáž obličeje


Olej Granátové jablko

Granátové jablko je odpradávna symbolem věčného mládí a krásy, jeho omlazující účinky využívali již ve starém Egyptě. Luxusní, extra výživný přírodní bio olej revitalizuje a omlazuje náročnou a zralou pleť. Směs vzácného oleje z granátového jablka s bioaktivními látkami a orientálními esencemi zachovává pevnost a hebkost pokožky, zjemňuje texturu pleti a působí proti vráskám.
Vitamíny A a E podporují tvorbu kolagenu a chrání pokožku před volnými radikály . Vysoké množství přírodního antioxidantu (fytoestrogenu) vylepšuje stav pleti a aktivně působí proti vráskám.

Levandulový olej

Bio regenerační obličejový olej Levandule díky obsahu kvalitních rostlinných olejů a v kosmetice velmi využívanou 100% přírodní levandulovou esencí jemně pečuje o všechny typy pleti. Působí antisepticky a protizánětlivě, čistí a desinfikuje. Má výrazné regenerační účinky, zpomaluje proces stárnutí, navrací pleti zářivost a vitalitu. Celkově zklidňuje, pomáhá při nespavosti, zlepšuje krevní oběh, celkově oživuje organismus, působí proti migréně, stresu, nespavosti, rozjasňuje pleť a má relaxační účinek.

Olej Ylang-Ylang

Bio regenerační obličejový olej Ylang - Ylang se výborně hodí pro suchou i mastnou pleť, kompenzuje nedostatek vody a obnovuje přirozenou rovnováhu pleti. Ochablé, unavené a stárnoucí pleti pomáhá získat svěží vzhled. Má antiseptické účinky a čistí zanesené póry.

Ukázka masáže

 

 
 © Zdeněk Smrčka
 

 
Zajišťujeme tyto zákroky:

Vyhlazení vrásek-Dysportem, Botoxem a Vistabelem
pro více informací se podívejte na záložku Vyhlazení vrásek-Dysportem.  Informace k objednání viz záložka Kontakty

Vyhlazení vrásek-Výplněmi
pro více informací se podívejte na záložku Vyhlazení vrásek-Výplněmi.  Informace k objednání viz záložka Kontakty

Korekce horních a dolních víček
 Informace k objednání viz záložka Kontakty.

Zvětšení prsou
 Informace k objednání viz záložka Kontakty.

Liposukce
 Informace k objednání viz záložka Kontakty.

 Odstáté boltce
 Informace k objednání viz záložka Kontakty.